Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7705)
TOMASZEWSKI Lubomir (1923 Warszawa - 2018 Nowy Jork)
Taniec Wśród Gwiazd , 2016
technika: ogień i dym
wymiary: 48 x 61 cm
sygnowana na awersie, posiada certyfikat autentyczności
oprawiona: drewniana rama, szyba
23-10-2019
Nowość
Galeria van Rij
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Altea i planeta" , 2018
Praca pt. "Altea i planeta" Tomasza Sętowskiego z 2018 roku wykonana w technice akwareli - piórko - tusz.
Wymiary 25 cm x 33 cm. Sygnowana front - górna część pracy
"Altea i planeta" szkic rysunkowo-akwarelowy T. Sętowski.

4 000 zł

22-10-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
"Phantasmagoria" , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Phantasmagoria" Zdzisława Majrowskiego-Meyro z 2018 roku. Wymiary 18 cm x 13 cm. Sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

22-10-2019
Galeria Foksal 17
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Kontrabasista" , 2017
Obraz olej na płótnie pt. "Kontrabasista" Edwarda Dwurnika z 2017 roku. Wymiary 13 cm x 18 cm. Sygnowany na rewersie i na froncie 2017 E.Dwurnik.

6 000 zł

22-10-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
STERN Mirella (ur. 1971, Toruń)
Are you talking to me? , 2019
Mirella Stern, Are you talking to me?, 90 x 90 cm, akryl, technika własna na płótnie, 2019 r.

11 000 zł

22-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
Portret konny , 2019
Mirella Stern, Portret konny, 100 x 100 cm, akryl, technika własna na płótnie, 2019 r.

11 000 zł

22-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)
Oculi II , 2019
Anna Osiecka, Oculi II, 2019 r., olej na płótnie, 108 x 72 cm

5 500 zł

22-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
Oculi I , 2019
Anna Osiecka, Oculi I, 2019 r., olej na płótnie, 108 x 72 cm

5 500 zł

22-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
MUSIAŁ Krzysztof (ur. 1972, Słubice)
Zmierzch , 2018
Krzysztof Musiał, Zmierzch, 2018 r., Olej i akryl na płótnie, 120 x 120 cm

6 500 zł

22-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
/857
liczba obiektów: 7705