Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7865)
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, papier, wym.: 34,5 x 49,5 cm w św. p-p., grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku

3 700 zł

19-06-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KRATINA Radoslav (1928 Brno - 1999 Praga)
Labirynt
litografia barwna, papier, wym.: 60,5 x 42,7 cm, sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)

2 200 zł

19-06-2019
Nowość
KAŁUCKI Jerzy (ur. 1931r.)
Togo , 1993
serigrafia, papier, wym.: 79 x 58,5 cm w świetle ramy, sygn. i dat. p. d.: "Kałucki 1993" (ołówkiem)

3 100 zł

19-06-2019
Nowość
GRYGLEWSKI Tadeusz (ur. 1920, zm. 1975)
Królewski błazen - projekt do opery
gwasz/papier, wym.: 19,8 x 13,7 cm w św. p-p., lata 50. XX w.

2 500 zł

19-06-2019
Nowość
MIKOŁAJCZYK Antoni (1939 Siemianowice - 2000 Łódź)
Zapis światła I
fotografia czarno-biała, brom, wym.: 49,2 x 61,7 cm, sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem), napis p. d.: "ZAPIS ŚWIATŁA I / RECORDING OF LIGHT - 1976"

2 400 zł

19-06-2019
Nowość
RYDET Zofia (1911-1997)
Zima w parku
fotografia czarno-biała, brom, wym.: 17 x 22,7 cm w św. p-p.

3 100 zł

19-06-2019
Nowość
NAJDENOW Kazimierz (1914 - ?)
Pejzaż górski
fotografia, brom, wym.: 24 x 34 cm (wymiar fotografii)

1 250 zł

19-06-2019
Nowość
RYDET Zofia (1911-1997)
Zmruż oczy
fotografia czarno-biała, brom, wym.: 23 x 17 cm w św. p-p.

3 100 zł

19-06-2019
Nowość
BOBULA Adam
Burza nad Giewontem
fotografia czarno-biała, brom, wym.: 38,2 x 26,8 cm

1 250 zł

19-06-2019
Nowość
liczba obiektów: 7865