Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7856)
TOMASZEWSKI Marcin (ur. 1971, Toruń)
b/t 21
Marcin Tomaszewski
b/t 21
pastele, ołówek, tusz/papier
65/50 cm
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
b/t 20
Marcin Tomaszewski
b/t 20
pastele/papier
65/50 cm + oprawa
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
b/t 19
Marcin Tomaszewski
b/t 19
pastele, tusz, ołówek/papier
59/43 cm + oprawa
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
b/t 18
Marcin Tomaszewski
b/t 18
pastele,tusz,ołówek/papier
45/70 cm
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
b/t 17
Marcin Tomaszewski
b/t 17
pastele, ołówek, tusz/papier
70/50 cm + oprawa
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
b/t 16
Marcin Tomaszewski
b/t 16
ołówek, tusz, pastele/papier
50/65 cm
22-02-2019
Nowość
Galeria Maya
JOSCH Izabela
20 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 70×70 cm
W dyspozycji: Studio Art&Passion
Adres email: studio@studioartpassion.pl
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
JOSCH Izabela
19 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 80×80 cm
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
Imbryk, Wietnam, ok. 1950 r.
Imbryk srebro pr. 875, puncowane. Uchwyt z drewna egzotycznego.

Waga 35 dkg.

1 500 zł

22-02-2019
Nowość
liczba obiektów: 7856