Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7751)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Kłus
Gwasz i tempera na papierze, wymiary w oprawie 51 x 68 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
SROKA Jacek (ur. 1957)
Menu całodzienne
81,5 x 92 cm

Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
17-04-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Jamnik
Rzeźba drewniana, ok. 28 x 68 x 13 cm
17-04-2019
Nowość
SZAJNA Józef (1922, Rzeszów - 2008, Warszawa)
Para , 2002
Rysunek na papierze, 40 x 29 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
Kochankowie
Rysunek na papierze, 29 x 18 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Akty , 1984
Rysunek na papierze, 29 x 42 cm

Potwierdzona autentyczność na recto pracy : T. Starowieyska (z pieczęcią).
17-04-2019
Nowość
OKRASSA Marek (ur. 1975)
Bar , 2018
Olej na płótnie, 100 x 90 cm, sygnowany
17-04-2019
Nowość
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Krasnobród - Pamiętanie , 1999
Olej, akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany i numerowany
17-04-2019
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Elihu i Elifaz" , 1979
technika mieszana na tekturze
52 x 74,5 cm
sygnowana i opieczętowana autorskimi stemplami w prawym, górnym rogu: "ED | 1943 | "Elihu i Elifaz" | RYSUNEK | E. DWURNIK | 5.341 | 1979", "CYKL: MOI BOHATEROWIE 25", E. Dwurnik | 31.I.79. | ED".

14 000 zł

17-04-2019
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
liczba obiektów: 7751