Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7865)
BŁOCHOWICZ Seweryn (1912 - 2006)
Kopy siana
fotografia w technice izohelli i solaryzacji, wym.: 27,6 x 38 cm w świetle ramy

1 250 zł

19-06-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
VORBRODT Krzysztof (1929 - 2001)
Wyścig
akwarela/tektura, wym.: 28 x 40 cm w św. p-p., lata 50. XX w.

2 500 zł

19-06-2019
Nowość
TORRANDELL Armando CARDONA (1928-1995)
Taniec II , 1977
technika mieszana/karton, wym.: 69 x 99 cm, sygn. i dat. p. d.: "cardona / torrandell / 77"

4 300 zł

19-06-2019
Nowość
Taniec I , 1974
technika mieszana/karton, wym.: 69 x 99 cm, sygn. i dat. p. d.: "cardona / torrandell / 74"

4 300 zł

19-06-2019
Nowość
BĄKOWSKI Andrzej (ur. 1948)
tusz/papier, wym.: 30 x 30 cm, sygn. p. d.: "A. BĄKOWSKI"

1 850 zł

19-06-2019
Nowość
ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
Bez tytułu , 1991
olej/płótno, wym.: 130,3 x 129,5 cm, sygn. i dat. p. g.: "Ćwiertniewicz’91"

3 700 zł

19-06-2019
Nowość
SROKA Jacek (ur. 1957)
Południe , 1993
olej/płótno, wym.: 190 x 135 cm, sygn. i dat. l. g.: "SROKA 1993"

7 400 zł

19-06-2019
Nowość
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Czaszka , 1995
gwasz, olej/papier, wym.: 29 x 20,6 cm w św. p-p., sygn. u dołu: "F. B. S. 1695. P."

8 600 zł

19-06-2019
Nowość
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
Fontanna , 1994
gwasz/papier, wym.: 67 x 46,5 cm, sygn. p. d.: "J. Kraupe"

1 850 zł

19-06-2019
Nowość
liczba obiektów: 7865