Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7856)
JOSCH Izabela
18 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 110×80 cm
W dyspozycji: Studio Art&Passion
Adres email: studio@studioartpassion.pl
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
JOSCH Izabela
17 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 80×110 cm
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
JOSCH Izabela
15 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 80×80 cm
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
JOSCH Izabela
14 , 2018
Technika: akryl na płótnie
Wymiar: 100×70 cm
22-02-2019
Nowość
Art&Passion
WALLIS-JONIAK Teresa (ur. 1926r.)
Zatoka w Cadaques , 2008
olej na płótnie, 64x74, sygn.p.d.
22-02-2019
Nowość
ART DECORUM - sztuka współczesna
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Akt z lustrem, 1998 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998 r.”, l.d.: numer edycji 64/64 format serigrafii bez oprawy: 89 cm × 70 cm Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
Akt, 1999 r.
serigrafia barwna/papier, sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1999 r.”, l.d.: numer edycji 41/50; format serigrafii bez oprawy: 70 cm × 87 cm. Serigrafia posiada certyfikat Fundacji Nowosielskich
tel: 519 499 630
22-02-2019
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
GÓRA Paulina (ur. 1977, Tuchów)
"Przepowiadacz", olej płótno, 60x40cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
22-02-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Bunny", olej płótno, 70x50cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
22-02-2019
Nowość
liczba obiektów: 7856