1 zł
2 600 000 zł

CYBULSKA Magdalena (ur. 1977, Warszawa)

Z cyklu Święte obrazki, 2013

olej/płótno, 85 x 85 cm
sygn. p.d.: "ceba'13"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z cyklu `Święte obrazki`, 2012 r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu sygnowany na blejtramie: `M. CYBULSKA`

Święte obrazki VI, 2012 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Ceba `12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `VI M. CYBULSKA | ŚWIĘTE OBRAZKI 2012`

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d. : `Cebu 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIĘTE OBRAZKI IX `2012 M.CYBULSKA`

Z cyklu Święte obrazki, 2012 r.

akryl/płótno, 46 x 62 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012`

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012 III`

akryl/płótno, 70 x 41 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012 IV`

Święte obrazki, 2011 r.

olej/płótno, 39 x 46 cm
sygnowany p.d.: `ceba 11`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2011 ŚWIĘTE OBRAZKI`

XV, z cyklu Święte obrazki, 2012 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIĘTE OBRAZKI XV`
- "Święte obrazki", wystawa indywidualna, Galeria Fibak, Warszawa, 22 listopada - 13 grudnia 2012
- Święte obrazki, katalog wystawy indywidualnej, Galeria Fibak, Warszawa 2012

Homesick, 2008

olej, płótno, 85x85 cm
sygn. p.d. Ceba 2008

Z cyklu Sny: Pies, 2014

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CEBA 14

Święte obrazki XIII, 2012 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIETE OBRAZKI XIII`

Z cyklu: ŚWIĘTE OBRAZKI, 2012

akryl, olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Magdalena Cybulska 2012/Święte obrazki

Homesick, 2010

olej, płótno, 74x74 cm
sygn. p.d.: ceba 10

Homesick II, 2008

technika mieszana: olej, akryl, rysunek, płótno;
74 x 74 cm;
sygn. l.d.: CEBA 2008

Sny 13, 2013 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `ceba 13`
na odwrociu opisany: `M. CYBULSKA SNY 13 13`

bez tytułu

tusz i długopis na papierze, 38 x 51 cm
sygn. p.d.: M. Cybulska 2007

Z cyklu `Święte obrazki`, 2010 r.

rysunek/papier, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Cybulska 2010`

Święte obrazki I, 2010

ołówek, długopis, kredka pastelowa, papier;
70 x 100 cm;
sygn. p.d.: M. Cybulska 2010 oraz sucha pieczęć CEBA

serigrafia
wymiary: 91,50x64

liczba obiektów: 35