1 zł
2 600 000 zł

KOWALSKA Julia

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 110 x 110 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOWALSKA Julia

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2018

KOWALSKA Julia

Noce, 2018

olej, płótno, 150 x 90 cm
opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2018 "NOCE"

KOWALSKA Julia

Sweter, 2018

olej, płótno, 140 x 100 cm

KOWALSKA Julia

bez tytułu, dyptyk, 2017

olej, płótno, 2 x 70 x 100 cm (całość 140 x 100 cm),
sygn. na odwrocie

KOWALSKA Julia

Naczynia w pościeli, 2017

olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA NACZYNIA W POŚCIELI 2017

KOWALSKA Julia

Kawka, 2017

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

KOWALSKA Julia

Up, 2017

olej, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA UP olej na płótnie 2017

KOWALSKA Julia

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie

KOWALSKA Julia

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 2x 120x100 cm (dyptyk)
sygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2017

KOWALSKA Julia

Pekin, 2017

olej, płótno, 160x100 cm
sygn. p.d.: J.K, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2017

KOWALSKA Julia

bez tytułu, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. p.d.

KOWALSKA Julia

Auto red, 2016

olej, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: Julia Kowalska "auto red" 2016 olej na płótnie

KOWALSKA Julia

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 160 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

KOWALSKA Julia

One, 2016

olej, płótno, 150x100 cm
sygn. p.d. J.K., opisany na odwrocie: Julia Kowalska "ONE" 2016 olej na płótnie 150x100

KOWALSKA Julia

Muchy, 2016

olej, płótno, 160x80 cm
opisany na odwrocie: Julia Kowalska "Muchy" olej na płótnie 2016

KOWALSKA Julia

Bez tytułu, 2016

olej, karton, 58x100 cm
opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2016

KOWALSKA Julia

Bez tytułu, 2016

olej, satynowy i matowy werniks, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2016

KOWALSKA Julia

bez tytułu, 2015

olej, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA

KOWALSKA Julia

Dzieciństwo, 2015

olej, płótno, 120x80 cm
sygn. J.Kowalska, opisany na odwrocie: Julia Kowalska 2015 olej na płótnie

liczba obiektów: 21