1 zł
2 600 000 zł
/7
2019-06-12
Sopocki

15. ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Rdz 4,6 III, 2018

akryl, płótno, 70 × 100 cm,
sygn. l.d.: ABAKO’18, oraz na odwrocie opis autorski

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

2019-05-30
REMPEX

1301. ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały Postfizykalne XII, 2012

akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL 50 x 50 / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XII".

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 600 zł

estymacja: 1 800  - 2 400 zł

2019-05-25
DESA

9. ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Rdz. 4,6 XV

Akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: Abako'19 oraz opisany na odwrocie, 2019.

cena sprzedaży: 950 zł

cena wywoławcza: 700 zł

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Eintritt nr 1, 2018

akryl, płótno, 90 × 120 cm,
sygn.l. d.: ABAKO’18, na odwrocie opis autorski

cena wywoławcza: Wykup abonament

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Eintritt nr 2, 2018

akryl, płótno, 90,00 x 120,00 cm

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne XXXV, 2012

akryl, płótno; 81,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO' 12, p. d.: XXXV;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL NA PŁÓTNIE 81,5 X 54 CM / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XXXV".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Chłodnia nr 1, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Rzeźnia nr 2, 2018

akryl, płótno, 70 x 100cm

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Rzeźnia nr 3, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

R-3, 2018

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'18;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2018 / AKRYL NA PŁÓTNIE 50 x 70 CM / "R-3".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

R-1, 2018

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'18;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2018 / AKRYL NA PŁÓTNIE 50 x 70 CM / "R-1".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

IP 5, 2015

akryl/karton, 50 x 40 cm
sygn. l.d.: „Abako’15”, opisany p.d.: „5”

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne XXIII

Akryl, płótno, 80 x 60 cm, 2012,
sygn. l.d.: ABAKO'12.

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne XVIII, 2012

akryl. płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12;
na odwrocie na płótnie malarskim opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XVIII" / AKRYL NA PŁÓTNIE 70 x 50 CM.

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały postfizykalne XVII, 2012

Akryl, płótno; 65 x 50 cm;
na odwrocie na płótnie malarskim opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL 65 x 50 CM / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE XVII".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Mick Jagger, 2018

akryl na płótnie, 60 x 50 cm

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

Interwały Postfizykalne I, 2012

akryl, płótno; 119 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO 2012 / AKRYL NA PŁÓTNIE 119 x 60 CM / "INTERWAŁY POSTFIZYKALNE / I".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

R-2

Akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: ABAKO'18 oraz opis autorski na odwrocie.

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

SPES, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'17;
na odwrocie na płótnie opis autorski: WITOLD ABAKO 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE 100 x 100 CM / "SPES".

ABAKO Witold (ur. 1958 r.)

N.D. 2, 2016

akryl, płótno, 34 x 41,5 cm,
sygn. l.d.: ABAKO’16 oraz odwrocie

/7
liczba obiektów: 138