1 zł
2 600 000 zł
2019-06-12
Sopocki

40. ABDULLA Dilan

42/18/159 2018

akryl, olej, płótno, 100 × 80 cm,
opisany na odwrocie: [monogram artysty] | Dilan Abdulla | 42/18/159 | olej, akryl, płótno | 100x80 cm| 2018 r.

cena sprzedaży: 2 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

ABDULLA Dilan

Krokodyle łzy, 2018

olej, płótno, 110 x 130 cm, opisany na odwrocie: '[monogram artysty] | Dilan Abdulla | Krokodyle łzy | (50/18/167) | olej, płótno | 110x130 cm | 2018 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ABDULLA Dilan

13/18/131 z cyklu Spękania, 2018

olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: [monogram autorski DA] | Dilan Abdulla | 13/18/131 | olej, płótno | 120 x 120 cm | 2018

ABDULLA Dilan

ABDULLA Dilan

37/18/155, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

7/17/104, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

37/16/94, 2016

akryl, spray, olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

ABDULLA Dilan

1/18/119, 2017

Akryl, olej na płótnie 95 x 75 cm

ABDULLA Dilan

2-18-120

akryl, olej, płótno, 75 x 95 cm, sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

3/16/60, 2016

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrociu: monogram artysty/ Dilan Abdulla/3/16/60/ akryl, płótno/50 x 40 cm/2016 r.; poniżej nalepka artysty

ABDULLA Dilan

4/17/101, 2017

akryl, spray, olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: monogram artysty/Dilan Abdulla/4/17/101/akryl, spray, olej, płótno/60 x 80 cm/2017 r.

ABDULLA Dilan

12-17-109, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

33/16/90, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

31-16-88, 2016

akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

27-16-84, 2016

akryl, olej płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ABDULLA Dilan

2/16/59, 2016

olej, akryl, płótno, 95 x 75 cm,
sygn. na odwrocie + nalepka autorska

ABDULLA Dilan

Bez tytułu V (z serii Formy barwne), 2015

Akryl, olej na płótnie, 120 x 80 cm

ABDULLA Dilan

26/15/48, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm,
na odwrocie opisany + nalepka autorska

ABDULLA Dilan

Bez tytułu z serii Zepsute malarstwo, 2015

akryl, olej, płótno, 50 x 40 cm,

ABDULLA Dilan

Bez tytułu VII a-b z serii Formy barwne, dyptyk, 2015

Akryl, olej na płótnie, 100x160 cm (2x100x80)
Opisany na odwrocie

liczba obiektów: 33