1 zł
2 600 000 zł

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018’

cena wywoławcza: Wykup abonament

PACHECKI Piotr

Kobieta przy praniu, 2019

olej, płótno, 100x70 cm
sygn. u dołu: Pachecki 2019

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 70 cm

PACHECKI Piotr

Kutry w międzyzdrojach, 2018

olej, płótno, 40 × 75 cm,
sygn. p.d.

PACHECKI Piotr

Kobiety zbierające cebulę, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

PACHECKI Piotr

Rybak, 2018

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn.p.d.

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 90 cm

PACHECKI Piotr

Pożar w Gorzelni, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2019

PACHECKI Piotr

PACHECKI Piotr

Rzeź, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. l.d.: Pachecki

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 70 cm

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. l.d.: P.Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Wypoczynek, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Libacja, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Kobiety zbierające cebulę, 2018 r.

olej na płótnie, 50 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Pachecki 2018’

PACHECKI Piotr

Kobieta w kuchni, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Kopanie ziemniaków, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Czerwone tulipany, 2018

olej, płótno, 50 x 30 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Wypoczynek, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018 r.’

liczba obiektów: 32