1 zł
2 600 000 zł

PACHECKI Piotr

Libacja, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pachecki 2018

cena wywoławcza: Wykup abonament

PACHECKI Piotr

Wypoczynek, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Połów, 2017

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.

PACHECKI Piotr

Kopanie ziemniaków, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018’

PACHECKI Piotr

Przystań, 2016

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. l.d

PACHECKI Piotr

Trudne sprawy, 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Piotr Pachecki 2017’
Nalepka autorska na odwrocie.

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 90 x 70 cm

PACHECKI Piotr

Wypoczynek, 2018 r.

olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018 r.’

PACHECKI Piotr

Składak, 2015

olej, płótno, 100 x 70 cm,sygn. na odwrocie

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: Pachecki | 2017

PACHECKI Piotr

Kobieta w kuchni, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Głębia gołębia, 2016

tempera jajeczno-olejna, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Piotr Pachecki 2016, Głębia gołębia

PACHECKI Piotr

Szach-Mat wg Brunona Schulza, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

PACHECKI Piotr

Kobieta na krześle, 2016

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

PACHECKI Piotr

Mucha, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

PACHECKI Piotr

Łódki na Odrze, 2018

tempera żółtkowa, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

PACHECKI Piotr

Fioletowe tulipany, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: pachecki 2015

PACHECKI Piotr

Czerwone tulipany, 2018

olej, płótno, 50 x 30 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018

liczba obiektów: 32